müezzinlik modeli
müezzinlik modeli

Cami Müezzinlik Modeli Açıklamaları

Müezzin; camilerde ezan okuyan, sala getiren, namazlarda selam ve tesbih dualarını okuyan kişidir. Makamı, İslam peygamberi Muhammed zamanından beri vardır. İlk müezzin Bilal-i Habeşi’dir. Olacak kişinin Kur’an-ı Kerim okuyabilmesi ve güzel sesli olması genel olarak kabul edilir.

Müzezzinlik; camide müezzin tarafından kullanılan standart bir alandır. Bu alan içerisinde müezzinin ihtiyaç duyacağı kitap ve elektronik eşyalar bulunur. Müezzin bu alan içerisinden işini yaparken namazın devamlılığına zarar vermez. Bu kısım her camide bulunan standart bir alandır.

Cami Müezzinlik Modeli; Ahşap Zanaat tarafından özenle hazırlanan müezzinlik model ve modelleri el ile en ince detayına kadar özenle hazırlanır. Yapmadan öne caminin ve cemaatin ihtiyaçlarına göre hazırlanır ve görüşülür. Caminin ihtiyaç duyduğu kısmına ustalarımız tarafından yerleştirilir.

Kısayollar

Ahşap Zanaat tarafından üretilen diğer Cami Mobilyalarına aşağıdaki bağlantıdan bakabilirsiniz.

Etiketler

Cami, Cami Mobilyası, Cami Mobilyaları, Cami Mobilyası Fiyatları, En Uygun Cami Eşyaları, Kürsülük, Korkuluk, Minber, Mihrap, Cami Eşyası, Siteler Cami Mobilyaları, Sıfır Minber Fiyatı, Ahşap Mobilya, Ahşap Cami Mobilyası, Ahşap Minber, Tahta Minber, Minber Fiyatları, Ahşap Mihrap, Tahta Mihrap, Mihrap Fiyatları, Ahşap Kürsü, Tahta Kürsü, Kürsü Fiyatları, Ahşap Kapı, Tahta Kapı, Kapı Fiyatları, Ahşap Müezzinlik, Tahta Müezzinlik, Müezzinlik Fiyatları, Eşya, Fiyat, Bakım, Cami Hizmetler, Bakım, Köy, Kasaba, Mescit, Mescit Eşyası, Mescit Mobilyası,

Kaynakça

Cami BilgileriCami VideolarıCami AramasıDiyanet İşleri

Cami Mobilyaları
Cami Mobilyaları

Similar Posts