SORU CEVAP MERKEZİ

SIKLIIKLA SORULMUŞ SORULARI SİZİN İÇİN DERLEDİK

Sıkça Sorulan Sorular

Tüm mobilyalarımız Ankara – Siteler de bulunan imalathanemizde kedimiz tarafından üretilmektedir. Siteler de ki imalathanemiz her tür cami mobilyası üretmemize olanak tanımaktadır. Çeşitli ham maddelere ve üreticilere ulaşarak daha kolay, hızlı, kaliteli ve uygun üretim yapabildiğimiz için burayı tercih ediyoruz.

Cami Mobilyaları doğası gereği herhangi bir mobilyadan çok daha ağır, ve karmaşıktır bu yüzden herhangi birinin yapması beklenemez. Tüm kurulum, montaj ve testleri tarafımızca yapılır ve size verilen fiyat teklifine dahildir.

Cami mobilyası bir elbise dolabı gibi değildir. Yani elimizde isteyene gönderdiğimiz hazır mobilyalar bulunmuyor. Tüm siparişler için ölçü alınıp özel üretim yapılmaktadır. Bu yüzden tüm ürünlerimiz mükemmel şekilde yerleşir. Bu sitemin diğer bir güzel tarafı ise bazı isteklerinizi ve özel detayları bu sayede imalata ekleyebilmemizdir.

Siparişin ilk onaylanmasından kesin teslimin yapıldığı zamana kadar tüm sorumluluğu biz alıyoruz. Herhangi bir ölçü problemi ya da yanlış üretim gibi herhangi bir şey ile canınızı sıkmanıza gerek yok. Tüm sorumluluğu alarak gerekli düzenlemeleri ücretsiz bir şekilde çözüyoruz. Kesin teslimden sonra bile eğer bir detay yanlışa ya da unutulmuşsa yine tarafımızca yapılmaktadır.

Ahşap ürünlerimiz genellikle çok dayanıklıdır. Deprem gibi olağan üstü bir olay olmadığı sürece tüm ürünlerimiz ömür boyu garantilidir. Tek yapmanız gereken bize ulaşmaktır.

Sorularınızı doğrudan bize sorarsanız size kaliteli ve doğru cevaplar verebiliriz. Bunun için ( 0 543 204 86 78 ) telefon numarasından bize ulaşmanız ya da İLETŞİM sayfamızda yer alan adresimize gelmeniz yeterlidir.

Size düzgün ve kesin bir fiyat teklifi verebilmemizin tek yolu doğrudan görüşmektir. İstekleriniz, konumunuz, ürünleriniz ve daha pek çok detay görüşüldükten sonra bir fiyat teklifi verebiliriz.

Ankara ve Türkiye’nin her yerine verdiğimiz hizmetin aynısını diğer ülkelere de vermekteyiz. Yunanistan, İngiltere, Almanya ve Rusya gibi pek çok ülkeye hizmet verdik ve vermeye devam ediyoruz.

Ahşap Zanaat şirketi olarak aslında her türlü aşhaba sahibiz. Yani bu sorunun cevabı “Siz ne hangisinden istiyorsunuz?” şeklinde verilebilir. İsteklerinize özgü olarak istediğiniz türden mobilyaları istediğiniz ahşaptan üretebiliriz.