Açık ceviz renginden cami lambrileri. Rengi isteğinize göre ayarlanır. Caminin tasarımına ve istediğiniz iç/dış mekanlara döşenir. İşçilik dahil/hariç fiyatları vardır. Cami Lambrileri.

Cami Lambiri Modeli Açıklamaları

Lambri genellikle iç mekânların duvar ve tavan dekorasyonunda kullanılan ahşap, metal, plastik, taş ve mermer gibi ürünler kullanılarak yapılan kaplamadır. 2 ile 3 santimetre arasında kalınlığa sahip olan lambriler genellikle 8 santimetre genişliğindedir.

İç mekan kaplamada en önemli lambiri çeşitli ahşap olanıdır. Isıtması kolay, yumşak ve şık bir tasarım verir. Camilerde lambiri kaplama duvarlara yapılır. Cemaat üyeleri (genellikle yaşlılar) vaazı ve diğer bekleme sürelerini buraya yaslanarak geçirirler. Cami mobilyaları arasında Cemaat’in doğrudan en çok kullandığı şeydir. Bu yüzden dokusu, tasarımı ve sağlamlığı ile en önemli olanıdır.

Camide en çok alanı kapsayan en geniş mobilya biçimidir. Bu yüzden diğer mobilyalar ile uyumlu olmalı ve cami görüntüsünü bozmamalıdır. Sıcak ve soğuk havalarda bozulmamalıdır. Cami Lamibirisi sadece cami içine değil merdivenlere ve diğer kısımlara da yapılabilir aynı şekilde hizmet eder.

Kısayollar

Ahşap Zanaat tarafından üretilen diğer Cami Mobilyalarına aşağıdaki bağlantıdan bakabilirsiniz.

Etiketler

Cami, Cami Mobilyası, Cami Mobilyaları, Cami Mobilyası Fiyatları, En Uygun Cami Eşyaları, Kürsülük, Korkuluk, Minber, Mihrap, Cami Eşyası, Siteler Cami Mobilyaları, Sıfır Minber Fiyatı, Ahşap Mobilya, Ahşap Cami Mobilyası, Ahşap Minber, Tahta Minber, Minber Fiyatları, Ahşap Mihrap, Tahta Mihrap, Mihrap Fiyatları, Ahşap Kürsü, Tahta Kürsü, Kürsü Fiyatları, Ahşap Kapı, Tahta Kapı, Kapı Fiyatları, Ahşap Müezzinlik, Tahta Müezzinlik, Müezzinlik Fiyatları, Eşya, Fiyat, Bakım, Cami Hizmetler, Bakım, Köy, Kasaba, Mescit, Mescit Eşyası, Mescit Mobilyası,

Kaynakça

Cami BilgileriCami VideolarıCami AramasıDiyanet İşleri

Cami Mobilyaları
Cami Mobilyaları

Similar Posts