İçeriğe geç

KR01 – Yıldız Desenli Cami Korkuluğu

  Altı köşeli yıldız desenli cami korkuluğu. Cami iç tasarımına ve tercihlere bağlı olarak yapılmış boyut ve şekil. İstenilen renk ve tonda üretilebilir. Dairesel desenli altı köşeli cami korkuluğu.

  Cami Korkuluk Modeli
  Cami Korkuluk Modeli

  Cami Korkuluk Modeli Açıklamaları

  Korkuluk, yasak ya da tehlikeli olmasından ötürü bir sınırın geçilmesini önleme amacıyla konulan aksamdır. Merdivenlerin kenarında olan korkuluklara tırabzan ya da trabzan da denilmektedir.

  Cami korkuluğu ya da trabzanı genellikle üst kısımda bulunan yarım asma katın güvenliğini sağlar. Bu asma kat ayrılmış bölüm olarak genellikle kadınlar tarafından kullanılması için tasarlanmışmıştır. Asmakat korkuluğu/trabzanı görsel olarak cami mimarisine uygun olmalıdır. Yetişkin ve çocukların yaslanmasına bakılmaksızın dayanbilmeldir.

  Kısayollar

  Ahşap Zanaat tarafından üretilen diğer Cami Mobilyalarına aşağıdaki bağlantıdan bakabilirsiniz.

  Etiketler

  Cami, Cami Mobilyası, Cami Mobilyaları, Cami Mobilyası Fiyatları, En Uygun Cami Eşyaları, Kürsülük, Korkuluk, Minber, Mihrap, Cami Eşyası, Siteler Cami Mobilyaları, Sıfır Minber Fiyatı, Ahşap Mobilya, Ahşap Cami Mobilyası, Ahşap Minber, Tahta Minber, Minber Fiyatları, Ahşap Mihrap, Tahta Mihrap, Mihrap Fiyatları, Ahşap Kürsü, Tahta Kürsü, Kürsü Fiyatları, Ahşap Kapı, Tahta Kapı, Kapı Fiyatları, Ahşap Müezzinlik, Tahta Müezzinlik, Müezzinlik Fiyatları, Eşya, Fiyat, Bakım, Cami Hizmetler, Bakım, Köy, Kasaba, Mescit, Mescit Eşyası, Mescit Mobilyası,

  Kaynakça

  Cami BilgileriCami VideolarıCami AramasıDiyanet İşleri

  Cami Mobilyaları
  Cami Mobilyaları