Tornada çekilmiş yuvarlak asarım cami korkulukları. Cami içini bölümlendirmek ve üst cami alanlarına güvenlik sağlamak için kullanılır. Rengi, boyu, sıklığı ve pek çok etmeni ayarlanabilir. Uygun ve güzel bir modeldir.

Cami Korkuluk Modeli Açıklamaları

Korkuluk, yasak ya da tehlikeli olmasından ötürü bir sınırın geçilmesini önleme amacıyla konulan aksamdır. Merdivenlerin kenarında olan korkuluklara tırabzan ya da trabzan da denilmektedir.

Cami korkuluğu ya da trabzanı genellikle üst kısımda bulunan yarım asma katın güvenliğini sağlar. Bu asma kat ayrılmış bölüm olarak genellikle kadınlar tarafından kullanılması için tasarlanmışmıştır. Asmakat korkuluğu/trabzanı görsel olarak cami mimarisine uygun olmalıdır. Yetişkin ve çocukların yaslanmasına bakılmaksızın dayanbilmeldir.

Kısayollar

Ahşap Zanaat tarafından üretilen diğer Cami Mobilyalarına aşağıdaki bağlantıdan bakabilirsiniz.

Etiketler

Cami, Cami Mobilyası, Cami Mobilyaları, Cami Mobilyası Fiyatları, En Uygun Cami Eşyaları, Kürsülük, Korkuluk, Minber, Mihrap, Cami Eşyası, Siteler Cami Mobilyaları, Sıfır Minber Fiyatı, Ahşap Mobilya, Ahşap Cami Mobilyası, Ahşap Minber, Tahta Minber, Minber Fiyatları, Ahşap Mihrap, Tahta Mihrap, Mihrap Fiyatları, Ahşap Kürsü, Tahta Kürsü, Kürsü Fiyatları, Ahşap Kapı, Tahta Kapı, Kapı Fiyatları, Ahşap Müezzinlik, Tahta Müezzinlik, Müezzinlik Fiyatları, Eşya, Fiyat, Bakım, Cami Hizmetler, Bakım, Köy, Kasaba, Mescit, Mescit Eşyası, Mescit Mobilyası,

Kaynakça

Cami BilgileriCami VideolarıCami AramasıDiyanet İşleri

Cami Mobilyaları
Cami Mobilyaları

Similar Posts