Cami Kürsüsü Modeli Açıklamaları

Kürsü, Genellikle konuşma yapmak için konuşmacı ve eşyalarını barındıran yükse bir yapıdır. Okul, Konferans salonu ve cami gibi yerlerde bir topluluğa seslenme amacıyla konuşmacı tarafından kullanılır. Mikrofon, Bilgisayar ve kağıt dokümanları barındırmak için dahili bir masa bulunur. Konuşma yapacak kişiyi tüm salon görebilsin diye genellikle yerden yüksek bir yere yerleştirilir ya da tabanı yüksek yapılır.

Cami Kürsüsü, önemli günlerde imam veya davetli din personeli tarafından günün özeliğinin açıklanması ya da belli vaazların verilmesi için kullanılır. Cami kürsüsü diğer kürsü biçimlerinden farklı olarak oturma yeri içerebilir. Bunun sebebi bazı dini sohbetlerin uzun sürmesi ve bir mülakat biçiminde soruların cevaplanmasıdır.

Kısayollar

Ahşap Zanaat tarafından üretilen diğer Cami Mobilyalarına aşağıdaki bağlantıdan bakabilirsiniz.

Etiketler

Cami, Cami Mobilyası, Cami Mobilyaları, Cami Mobilyası Fiyatları, En Uygun Cami Eşyaları, Kürsülük, Korkuluk, Minber, Mihrap, Cami Eşyası, Siteler Cami Mobilyaları, Sıfır Minber Fiyatı, Ahşap Mobilya, Ahşap Cami Mobilyası, Ahşap Minber, Tahta Minber, Minber Fiyatları, Ahşap Mihrap, Tahta Mihrap, Mihrap Fiyatları, Ahşap Kürsü, Tahta Kürsü, Kürsü Fiyatları, Ahşap Kapı, Tahta Kapı, Kapı Fiyatları, Ahşap Müezzinlik, Tahta Müezzinlik, Müezzinlik Fiyatları, Eşya, Fiyat, Bakım, Cami Hizmetler, Bakım, Köy, Kasaba, Mescit, Mescit Eşyası, Mescit Mobilyası, cami işleri,cami mihrap,cami minber,cami kürsü,

Kaynakça

Cami BilgileriCami VideolarıCami AramasıDiyanet İşleri

Cami Mobilyaları
Cami Mobilyaları

Similar Posts