Cami Kapısı Modeli Açıklamaları

Cami Kapısı; Cami kapısı üretimi pek çok açıdan diğer kapılardan farklıdır. İlk olarak cami estetiğine ve binlerce yıldır süregelen islami cami inşa estetiğine uygun olmalıdır. Büyük bir cemaatin içeri girip çıkabileceği kadar büyük olmalıdır. Boyası ve dokusu koku yapmayacak, kir bırakmayacak şekilde özenle hazırlanmalıdır. Cami mobilyası caminin en önemli unsurlarındandır. Kapı pek çok kişi tarafından alacağı dirence dayanıklı olmalı ve üzerinde sökülebilir ya da çizip yırtabilir parçalar bulunmamalıdır.

Cami mobilyası sektöründe uzun yıllardır bulunan şirketimiz bu güne kadar yüzlerce kapı üretmiş ve yerine monte etmiştir. İhtiyacınızı özel iletişim telefon numaramızdan bize ulaşarak söylerseniz deneyimli ustalarımız ihtiyaçlarınıza doğrudan yanıt verecektir.

İç Kapı, Orta Kapı, Dış Kapı ve Yan kapı modellerimiz için arayıp teklif alabilirsiniz.

Kısayollar

Ahşap Zanaat tarafından üretilen diğer Cami Mobilyalarına aşağıdaki bağlantıdan bakabilirsiniz.

Etiketler

Cami, Cami Mobilyası, Cami Mobilyaları, Cami Mobilyası Fiyatları, En Uygun Cami Eşyaları, Kürsülük, Korkuluk, Minber, Mihrap, Cami Eşyası, Siteler Cami Mobilyaları, Sıfır Minber Fiyatı, Ahşap Mobilya, Ahşap Cami Mobilyası, Ahşap Minber, Tahta Minber, Minber Fiyatları, Ahşap Mihrap, Tahta Mihrap, Mihrap Fiyatları, Ahşap Kürsü, Tahta Kürsü, Kürsü Fiyatları, Ahşap Kapı, Tahta Kapı, Kapı Fiyatları, Ahşap Müezzinlik, Tahta Müezzinlik, Müezzinlik Fiyatları, Eşya, Fiyat, Bakım, Cami Hizmetler, Bakım, Köy, Kasaba, Mescit, Mescit Eşyası, Mescit Mobilyası,

Kaynakça

Cami Bilgileri – Cami Videoları – Cami Araması – Diyanet İşleri

Cami Mobilyaları
Cami Mobilyaları

Similar Posts