Uygun fiyatlı Cami ayakkabılığı. Ayakkabılık caminin boyutuna göre değişir. Ayakkabılık malzemesi tasarımı, yeri ve rengi cami ihtiyacına ve isteğe göre belirlenir. Bölüm sayısına ve daha pek çok şeye karar verebilirsiniz. Cami ayakkabılığı.

Cami Ayakkabılığı Modeli Açıklamaları

Ayakkabılık, Caminin içerisinde ön tarafta cemaatin ayakkabılarını düzenli bir şekilde barındırmak için yapılmış ahşap mobilya türüdür. Caminin ve cemaatin boyutuna bağlı olarak sadece önde yada özel bir giriş kısmının tamamında bulunabilir.

Ayakkabılar İslami şartlar sebebi ile caminin dışarısında bırakılır. Buna rağmen hava şartları ve güvenlik sebebi ile belli bir düzende depolanmaları gerekir. Bu sebepten ayakkabılıklar caminin en önemli mobilyalarındandır.

Caminin dışında ki belli ve kullanıma uygun bir alana inşa edilen taşınmaz mobilyalar aracındadır. Doğru alanda çok fazla ayakkabı çok küçük bir alanda barınabilir.

Yüksekliği, ayakkabı sayısı ve rengi gibi pek çok etken cami yetkilileri, caminin ihtiyacı ve tasarıma bağlı olarak ayarlanır.

Kısayollar

Ahşap Zanaat tarafından üretilen diğer Cami Mobilyalarına aşağıdaki bağlantıdan bakabilirsiniz.

Etiketler

Cami, Cami Mobilyası, Cami Ayakkabılığı, Cami Ayakkabılık Mobilyası, Ayakkabılık, Camiler, Siteler, Mobilya, Ankara, Türkiye, Almanya, Cami Mobilyası Tasarımı, Cami Mobilyası Yapımı, Ankara da ki Cami Mobilyaları, Cami Mobilyası Yapan Yerler, Ayakkabılık Yapan Yerler, Cami Ayakkabılık Modelleri

Kaynakça

Cami BilgileriCami VideolarıCami AramasıDiyanet İşleri

Cami Mobilyaları
Cami Mobilyaları

Similar Posts